|
Винтовка пневматическая Evanix Sniper K Action |
Pre-charged pneumatic,Side lever cocking |
| Air capacity | 290cc |
| Caliber | 4.5 |
| Barrel Length | 18.5" |
| Overall Length | 46.0" |
| Magazine capacity | 13rds/.177, 11rds/.22, 10rds/.25, 7rds/9, 6rd/11.4, 6rd/12.7mm |
| Barrel | Rifled |
| Trigger | Two-stage, adjustable |
| Safety | Manual |
| Max.Fill pressure | 2,900 p.s.i (200 bar) |
| Fuction | Repeater |
| Weight | 3.9kg |
| Mount Rail | Weaver optics rail(no open sights) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Evanix |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Калибр | 4.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Винтовка с РСР |
Информация для заказа
- Цена: 81 000 ₴

