
Кулі пневматичні JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy. Кал. 5.52 мм. Вага — 1.17 г. 250 шт./пач.
230 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 785-63-80
0503911606повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кулі пневматичні JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy. Кал. 5.52 мм. Вага — 1.17 г. 250 шт./пач.
| Виробник: | JSB |
| Модель: | Diabolo Exact Jumbo Heavy |
| Калібр: | 5,52 мм |
| Калібр зброї: | 5,52 мм |
| Маса кулі (пневматика), г: | 1,17 |
| Кількість у пачці, шт.: | 250 |
| Країна походження: | Чехия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSB |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Кулі для пневматичної зброї |
| Калібр | 5.5 мм |
| Вага | 1.175 г |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
